Previous
SEMILAC 565 Neon Yellow Lakier hybrydowy 7ml

SEMILAC 565 Neon Yellow Lakier hybrydowy 7ml

37,99 
Next

SEMILAC 568 Neon Ruby Lakier hybrydowy 7ml

37,99 
SEMILAC 568 Neon Ruby Lakier hybrydowy 7ml

SEMILAC 566 Neon Orange Lakier hybrydowy 7ml

37,99 

Soczysty odcień pomarańczowy, który aż kipi neonową nutą. Świetnie kontrastuje ze skórą muśniętą słońcem i ożywia tę, która potrzebuje promieni!

Produkt dostępny na zamówienie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń

Opis

Nieposkromiona energia, radość życia i głośny śmiech, bez żadnego skrępowania? To właśnie ten słodki oranż, który mruga okiem odrobiną kwaskowatości! Zupełnie, jak Ty, gdy zaserwujesz przyjaciółce żarcik na bazie uszczypliwości. Spokojnie, przecież wiesz, że uwielbia Twoje poczucie humoru.Ten lakier hybrydowy Semilac polubi za to Twoje paznokcie i to na minimum 21 dni. Na bazie przyciągającego wzrok koloru zmalujesz wyjątkową stylizację, która odnajdzie się w biurze – świetnie wygląda zestawiona z czernią garnituru, ale także na plaży, w jakimkolwiek bikini, które Ci się wymarzy!Kolor mocno napigmentowany. Dla uzyskania najlepszych efektów aplikuj go na jasny podkład, na przykład Semilac Fiber Base.

 

  • CZAS UTWARDZANIA
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 – 30 sek.
  • JAK STOSOWAĆ?

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.

Informacje dodatkowe

Marka

Semilac

Copyright © 2021 Bellacosmetics.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by b2bcare.pl

Logo Tpay

Shopping cart

0
image/svg+xml

Koszyk jest pusty.

Continue Shopping