Previous
SKINSYSTEM wosk do depilacji rolka - Azuleno 100ml

SKINSYSTEM wosk do depilacji rolka – Azuleno 100ml

9,99 
Next

VELVET Filmwax wosk do depilacji biała czekolada 100 g

16,99 
wosk do depilacji

DIMAXWAX Wosk Twardy do depilacji AZULEN 500g bezpaskowy

49,99 

AZULEN / ZIELONY

Woski typu FILM WAX do depilacji bezpaskowej, charakteryzują się przede wszystkim krótkim czasem twardnienia około 3-4 sekundy, dzięki czemu sam zabieg depilacji może być wykonany w bardzo krótkim czasie.

Brak w magazynie

Dodaj do Listy życzeń
Dodaj do Listy życzeń
Kategorie: ,

Opis

Nakładany jest jako cienka warstwa, oraz usuwany po utwardzeniu bez użycia pasków do depilacji. Metoda depilacji bezpaskowej za pomocą wosków twardych to skuteczny sposób na usunięcie krótkich i twardych włosów. Woski twarde przeznaczone są do depilacji całego obszaru ciała ale idealnie sprawdzą się przede wszystkim do usuwania włosów z pach, okolic bikini i twarzy.Zalety depilacji za pomocą wosków twardych:

 • Mają niższą w porównaniu do innych metod depilacji temperaturę topnienia 40-45°C.
 • Nakładane niezależnie od kierunku wzrostu włosków (za pomocą szpatułki) zapewniając przy tym pokrycie całego depilowanego obszaru.
 • Warstwa nałożonego wosku jest plastyczna, dzięki czemu nie łamie się oraz nie kruszy a sam wosk przylega wyłącznie do włosków a nie skóry przez co nie powoduje podrażnień.
 • Woski są bardziej ekonomiczne w użyciu w porównaniu z tradycyjnym gorącym woskiem a sama depilacja trwa krócej.

 

Iość: 1szt.

Pojemność: Worek z granulatem 500g.

Rodzaj: Azulen / Zielony

 

Procedura depilacji z użyciem wosków twardych:

 1. Włącz podgrzewacz.
 2. Rozgrzej wosk do temperatury około 40/45°C (nie uruchamiaj podgrzewacza, jeżeli nie ma w nim wosku)
 3. Załóż rękawice ochronne.
 4. Miejsce depilacji dokładnie oczyść najlepiej za pomocą specjalnego lotionu.
 5. Przed depilowaniem sprawdź temperaturę wosku oraz wrażliwość skóry na reakcje alergiczne. Wosk powinien mieć temperaturę max 45°C.
 6. Starannie nałóż (niezależnie od kierunku wzrostu włosa, ale w kierunku do siebie) cienką warstwę wosku za pomocą szpatułki (lekko ją dociskając do skóry).
 7. Wosk stwardnieje w ciągu 4-10 sekund. Następnie rozciągnij skórę w kierunku przeciwnym do odrywania, usuń wosk szybkim zdecydowanym ruchem od siebie. Gotowy do usunięcia wosk nie powinien przyklejać się do dłoni.
 8. Po depilacji usuń resztki wosku najlepiej za pomocą specjalnego lotionu chłodzącego lub olejku o właściwościach łagodzących.

 

UWAGA!

 • Profesjonalne podgrzewacze do wosku mogą rozgrzewać wosk do temperatury nawet 85°C, dlatego zawsze sprawdzaj temperaturę wosku przed przystąpieniem do depilacji. Zbyt mocno rozgrzany wosk może spowodować oparzenia.

 

Środki ostrożności:

 • Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem.
 • Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

UWAGA: Unikać woskowania obszarów skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami ! W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!

 

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji: Ostre i przewlekłe choroby skóry w miejscu depilacji. Żylaki w miejscu zabiegu. Jakiekolwiek zmiany chorobowe skóry.

Copyright © 2021 Bellacosmetics.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by b2bcare.pl

Logo Tpay

Shopping cart

0
image/svg+xml

Koszyk jest pusty.

Continue Shopping